امام علی (ع): دل هاى مردم گريزان است، به كسى روى می آورند كه خوشرويى كند.
×قسمت پست مهمان به سایت افزوده شد.کلیک کنید
× برای مدتی بروزرسانی سایت با تداخل روبرو می شود ، از شما سپاس گزاریم
شما اینجا هستید : خانه » اخبار بازی » The Division: هشداری برای متقلبان ممنوعیت دائمی

The Division: هشداری برای متقلبان ممنوعیت دائمی

The Division Cheaters Warned of Permanent Bans

The Division در هفته آینده ماه آوریل آپدیتی معرفی می کند که این امکان را به بازی می دهد تا بازیکنان بتوانند رابطه مستقیمی با پشتیبانی بازی داشته باشند و بتوانند با گزارش های خود با آنها تماس پیدا کنند یکی از دلایل مهمی که این ویژگی می خواهد به بازی افزوده شود  این است که با گزارش بازیکنان متقلب آنها را از محیط بازی پاک کرد.

در حال حاضر، یوبی سافت اقدامات زشت بعضی از افراد به بازیکنان را در سطر اول ممنوعیت دائم از شوتر سوم شخص می باشند را مشخص کرده است.
The Division Cheaters Warned of Permanent Bans
The Division Cheaters Warned of Permanent Bans

 

 یانیک Banchereau یوبی سافت گفت:
در طول یک ماه اخیر کسانی که در بازی تقلب می کنند یک تعلیق سه روز برای اولین بار از جرم خود روبرو هستند، با توجه به بازیکنان PC
Banchereau اضافه کرد اگر تقلب برای بار دوم تکرار شود ممنوعیت دائمی از بازی روی می دهد.
در حال حاظر سیستم تشخیص متقلبین در سرور موجود است اما از هفته آینده بخش گزارش برای کاربران راه اندازی می شود تا بتوانند به راهتی جواب کسانی که به آنها توهین می کنند و در بازی تقلب می کنند را دهند.ودرس خوبی به آنها دهند:)
ما در حال حاظر ۱۰۰ درصد خوش حالیم “او توضیح داد” ما در حال کار بر روی برخی از ویژگی ها بازی هستیم تا بتوانیم تجربه ی یک بازی جذاب در یک محیط امن را برای بازیکنان خود فراهم کنیم او گفت ما همواره می توانیم بازی را بهبود ببخشیم.
Banchereau همچنین در ادامه می گوید که برخی از گزارش ها در مورد “تقلب” ممکن است که صحت نداشته باشد و فقط میزان تفاضل سطح بازیکنان باشد. هنگامی که شما زمانی یک شخصیتی را با سطح بالاتر از خودتان می بینید،ممکن است فکر کنید که او متقلب است، اما این همیشه صدق نمی کند.
Banchereau گفت:
من نمی خواهم بگویم که شما اشتباه می کنید من فقط می خواهم بگویم که زمانی که شما گزارشی در مورد یک فرد می دهید و منتظر اقدام علیه او هستید، ممکن است اصلا او متقلب نباشد.
زمانی که پچ بازی در ۱۲ آوریل آمد بازیکنان می توانند در حساب کاربری خود در یوبی سافت به بخش type /report نگاهی بیندازند.این ویژگی تنها برای کاربران PC می باشد.
منبع: GamesPot

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

The Division: هشداری برای متقلبان ممنوعیت دائمی
به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

درباره ی محمد رحمتی

تعداد نوشته ها: 369
محمد رحمتی هستم متولد بهمن ماه سال 1370 علاقه خاصی نسبت به اطلاع رسانی دارم به همین دلیل وب سایت راستو را در سال 1395 تاسیس کردم تا باشد در این عرصه در کنار کاربران عزیز خدمت رسانی کنیم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • پاسخگویی به دیدگاه ها و سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.
  • ثبت نام کنید تا بتوانید به دیدگاه های دوستانتان امتیاز بدهید.
  • ثبت نام

اولین دیدگاه را شما بنویسید