امام علی (ع): زبان عاقل در پْشت قلب اوست، و قلب احمق در پْشت زبانش قرار دارد.
ads ads
شما اینجا هستید : خانه » اخبار گیم » The Division: هشداری برای متقلبان ممنوعیت دائمی
The Division Cheaters Warned of Permanent Bans
The Division Cheaters Warned of Permanent Bans

The Division: هشداری برای متقلبان ممنوعیت دائمی

شما هم نویسنده راستو شوید.

با انتشار مطالب خود در وب سایت راستو در گسترش آن شریک باشید و پس از مدتی نویسنده رسمی آن شوید!

The Division در هفته آینده ماه آوریل آپدیتی معرفی می کند که این امکان را به بازی می دهد تا بازیکنان بتوانند رابطه مستقیمی با پشتیبانی بازی داشته باشند و بتوانند با گزارش های خود با آنها تماس پیدا کنند یکی از دلایل مهمی که این ویژگی می خواهد به بازی افزوده شود  این است که با گزارش بازیکنان متقلب آنها را از محیط بازی پاک کرد.

در حال حاضر، یوبی سافت اقدامات زشت بعضی از افراد به بازیکنان را در سطر اول ممنوعیت دائم از شوتر سوم شخص می باشند را مشخص کرده است.
The Division Cheaters Warned of Permanent Bans
The Division Cheaters Warned of Permanent Bans

 

 یانیک Banchereau یوبی سافت گفت:
در طول یک ماه اخیر کسانی که در بازی تقلب می کنند یک تعلیق سه روز برای اولین بار از جرم خود روبرو هستند، با توجه به بازیکنان PC
Banchereau اضافه کرد اگر تقلب برای بار دوم تکرار شود ممنوعیت دائمی از بازی روی می دهد.
در حال حاظر سیستم تشخیص متقلبین در سرور موجود است اما از هفته آینده بخش گزارش برای کاربران راه اندازی می شود تا بتوانند به راهتی جواب کسانی که به آنها توهین می کنند و در بازی تقلب می کنند را دهند.ودرس خوبی به آنها دهند:)
ما در حال حاظر ۱۰۰ درصد خوش حالیم “او توضیح داد” ما در حال کار بر روی برخی از ویژگی ها بازی هستیم تا بتوانیم تجربه ی یک بازی جذاب در یک محیط امن را برای بازیکنان خود فراهم کنیم او گفت ما همواره می توانیم بازی را بهبود ببخشیم.
Banchereau همچنین در ادامه می گوید که برخی از گزارش ها در مورد “تقلب” ممکن است که صحت نداشته باشد و فقط میزان تفاضل سطح بازیکنان باشد. هنگامی که شما زمانی یک شخصیتی را با سطح بالاتر از خودتان می بینید،ممکن است فکر کنید که او متقلب است، اما این همیشه صدق نمی کند.
Banchereau گفت:
من نمی خواهم بگویم که شما اشتباه می کنید من فقط می خواهم بگویم که زمانی که شما گزارشی در مورد یک فرد می دهید و منتظر اقدام علیه او هستید، ممکن است اصلا او متقلب نباشد.
زمانی که پچ بازی در ۱۲ آوریل آمد بازیکنان می توانند در حساب کاربری خود در یوبی سافت به بخش type /report نگاهی بیندازند.این ویژگی تنها برای کاربران PC می باشد.
منبع: GamesPot

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

درباره ی محمد رحمتی

خم ابروی تو در صنعت تیراندازی ------- برده از دست هر آن کس که کمانی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را حل کنید *