امام علی (ع): دل هاى مردم گريزان است، به كسى روى می آورند كه خوشرويى كند.
×قسمت پست مهمان به سایت افزوده شد.کلیک کنید
× برای مدتی بروزرسانی سایت با تداخل روبرو می شود ، از شما سپاس گزاریم
شما اینجا هستید : خانه » اخبار بازی » Dying Light: هری پاتر در The Following چه می کند؟

Dying Light: هری پاتر در The Following چه می کند؟

آیا هری پاتر، زنده زنده توسط زامبی ها خورده شده است؟ ما مطمئن نیستیم، اما وقتی به صحنه نگاه می کنیم، این امکان نیز می تواند ممکن باشد!. بازی بازان توانستند در جدیدترین بسته الحاقی بازی Dying Light یک اتاق متروکه کشف کنند که در آن چیزی جز یک تخت چوبی، صندوقچه و ابزار جادوگری نیست. اگر کمی دقت کنیم این را در میابیم که این وسایل ترک شده مربوط به آقای پاتر است که شما پیش از این افتخار آشنایی او را در چند نسخه فیلم و چند جلد کتاب پرفروش داشته اید!.

Harry-Potter-Dying-Light-The-Following-620x349

 

ما یک عینک و کلاه نیز در تصویر مشاهده می کنیم که به نظر می رسد هری آنها را به دلیل عجله ای که داشته است، ترک کرده تا به دست مردگان متحرک که حتی ورد های جادوگری نیز بر آنها اثر نمی کند، نیافتد.
پس وقوع آخر زمان و تبدیل شدن اکثر انسان ها به زامبی های درنده، هری پاتر نیز Hogwart را ترک کرده است. آیا او زنده است؟ آیا او توانسته فرار کند؟. باید منتظر یک دیدگاه از سوی Hogwart باشیم.
 سرنخ های زیادی وجود دارد و شواهد قابل تاییدی توسط بازی بازان ارائه شده است. شاید اصلا این وسایل مربوط به هری پاتر نباشند و کسی که هویتش معلوم نیست آنها را جا گذاشته است. شاید هم هری قبل از اینکه به دست مرده های متحرک بیافتد، با خواندن وردی خود را غیب کرده است؟!.
در هر صورت بازی بازان سراسر جهان که هم اکنون در حال بازی کردن جدیدترین بسته الحاقی عنوان Dying Light هستند، پاپی این قضیه شده و در پی یافتن هری گمشده می باشند. هنوز نیز نور مرده و امید ناچیزی برای پیدا کردن آقای پاتر وجود دارد!
این بسته الحاقی هم اکنون برای تمامی پلتفرم هایی که Dying Light بر روی آنها به انتشار رسیده، قابل دانلود است.

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

Dying Light: هری پاتر در The Following چه می کند؟
به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

برچسب ها

درباره ی محمد رحمتی

تعداد نوشته ها: 369
محمد رحمتی هستم متولد بهمن ماه سال 1370 علاقه خاصی نسبت به اطلاع رسانی دارم به همین دلیل وب سایت راستو را در سال 1395 تاسیس کردم تا باشد در این عرصه در کنار کاربران عزیز خدمت رسانی کنیم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • پاسخگویی به دیدگاه ها و سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.
  • ثبت نام کنید تا بتوانید به دیدگاه های دوستانتان امتیاز بدهید.
  • ثبت نام

اولین دیدگاه را شما بنویسید