پيامبر اکرم (ص) :غذا را با اشتها بخور و در حالى كه هنوز اشتها دارى ، دست از غذا بكش .
ads ads
همکاری با وب سایت راستوبریم!
شما اینجا هستید : خانه » اخبار گیم » ۴ بازی جدید Xbox 360 در Xbox One دسترس قرار گرفت
xbox-one-r-2

۴ بازی جدید Xbox 360 در Xbox One دسترس قرار گرفت

شرکت مایکروسافت در گذشته قول داده بود که انتشار عناوین بیشتر از کنسول اکس باکس ۳۶۰ برای اکس باکس وان را از طریق برنامه همخوانی بازی های قدیمی تسریع بخشد و اینطور که به نظر می رسد کاملا به عهد خود عمل کرده است؛ امروز ۴ بازی جدید دیگر نیز منتشر شده اند.

بازی های جدید Trials HD ،Sam & Max Byond Time & Space ،Alan Wake’s American Nightmare و Batman هستند و اگر شما قبلا در کنسول اکس باکس ۳۶۰ خود آنها را خریداری کرده بودید، حال می توانید بدون پرداخت هرگونه مبلغ اضافه ای، آنها را در کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان دانلود و دوباره تجربه کنید.

مایکروسافت به تازگی برنامه های خود را در عرضه عناوین اکس باکس ۳۶۰ برای اکس باکس وان تغییر داده است بدین صورت که دیگر شرکت نامبرده صبر نمی کند تا تعداد خیلی زیادی از بازی ها آماده شده و سپس عرضه آنها صورت گیرد بلکه هر بازی به محض آماده شدن، ارائه خواهد شد. البته اگر به همین روش باز هم شاهد عرضه چهار باشیم، تغییر چندانی هم در برنامه قبلی صورت نخواهد گرفت با این فرق که عرضه بازی های جدید سریعتر هم صورت می گیرد.

با آمدن چهار بازی اشاره شده در این خبر، تاکنون ۱۳۴ عنوان از کنسول اکس باکس ۳۶۰ برای اکس وان ارائه شده است که نشان از سرعت عمل بالا خوب مایکروسافت در این زمینه دارد.

امتیاز شما به این مطلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیاز دهید!!!)
صبر کنید...

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

برچسب ها

درباره ی محمد رحمتی

محمد رحمتی هستم 25 ساله عاشق دنیای وب به خاطر علاقه زیاد به این دنیا وب سایت راستو را راه اندازی کرده ام.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *