کورش بزرگ: در دنیا از سه آهنگ می هراسم; صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ...!
ads ads
شما اینجا هستید : خانه » اخبار گیم » ۴ بازی جدید Xbox 360 در Xbox One دسترس قرار گرفت

۴ بازی جدید Xbox 360 در Xbox One دسترس قرار گرفت

شما هم نویسنده راستو شوید.

با انتشار مطالب خود در وب سایت راستو در گسترش آن شریک باشید و پس از مدتی نویسنده رسمی آن شوید!

شرکت مایکروسافت در گذشته قول داده بود که انتشار عناوین بیشتر از کنسول اکس باکس ۳۶۰ برای اکس باکس وان را از طریق برنامه همخوانی بازی های قدیمی تسریع بخشد و اینطور که به نظر می رسد کاملا به عهد خود عمل کرده است؛ امروز ۴ بازی جدید دیگر نیز منتشر شده اند.

بازی های جدید Trials HD ،Sam & Max Byond Time & Space ،Alan Wake’s American Nightmare و Batman هستند و اگر شما قبلا در کنسول اکس باکس ۳۶۰ خود آنها را خریداری کرده بودید، حال می توانید بدون پرداخت هرگونه مبلغ اضافه ای، آنها را در کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان دانلود و دوباره تجربه کنید.

مایکروسافت به تازگی برنامه های خود را در عرضه عناوین اکس باکس ۳۶۰ برای اکس باکس وان تغییر داده است بدین صورت که دیگر شرکت نامبرده صبر نمی کند تا تعداد خیلی زیادی از بازی ها آماده شده و سپس عرضه آنها صورت گیرد بلکه هر بازی به محض آماده شدن، ارائه خواهد شد. البته اگر به همین روش باز هم شاهد عرضه چهار باشیم، تغییر چندانی هم در برنامه قبلی صورت نخواهد گرفت با این فرق که عرضه بازی های جدید سریعتر هم صورت می گیرد.

با آمدن چهار بازی اشاره شده در این خبر، تاکنون ۱۳۴ عنوان از کنسول اکس باکس ۳۶۰ برای اکس وان ارائه شده است که نشان از سرعت عمل بالا خوب مایکروسافت در این زمینه دارد.

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

برچسب ها

درباره ی محمد رحمتی

خم ابروی تو در صنعت تیراندازی ------- برده از دست هر آن کس که کمانی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را حل کنید *