در دنیا از سه آهنگ می هراسم: صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ...!
ads ads
شما اینجا هستید : خانه » اخبار گیم » شایعه: عنوان Titanfall 2 به همراه اسباب بازی های آن در زمستان ۲۰۱۶ عرضه می شوند

شایعه: عنوان Titanfall 2 به همراه اسباب بازی های آن در زمستان ۲۰۱۶ عرضه می شوند

شما هم نویسنده راستو شوید.

با انتشار مطالب خود در وب سایت راستو در گسترش آن شریک باشید و پس از مدتی نویسنده رسمی آن شوید!

در حالی که هنوز تاریخ انتشار عنوان Titanfall 2 مشخص نیست، شرکت اسباب بازی سازی مک فارلین به تازگی اعلام کرده است که این عنوان به همراه اسباب بازی های آن(مانند اکشن فیگور) در زمستان ۲۰۱۶ عرضه می شوند. با جزییات بیشتر با ما همراه باشید.

شرکت مک فارلین، یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید اسباب بازی فعالیت داشته و اسباب بازی های بسیاری را با طرح شخصیت های معروف فیلم های سینمایی و بازی های ویدیویی ساخته است. این شرکت به تازگی در وب سایت خود اعلام کرده است که عنوان Titanfall 2 به همراه اسباب بازی های آن در زمستان امسال(۲۰۱۶) عرضه خواهند شد. تاد مک فارلین، مدیر عامل شرکت مک فارلین، در ارتباط با این موضوع گفته است:

||| این همخوانی بسیار خوبی است. اسباب بازی های مک فارلین ساخته شده اند تا من بتوانم چنین چیزهای جالبی را بسازم. بدون این که بخواهم توضیح اضافه ای در رابطه با بازی جدید بدهم … باور نمی کنید که ما با آن تا به کجا پیش خواهیم رفت. |||

 

این موضوع باعث شد تا وب سایت گیم اسپات با شرکت الکترونیک آرتز تماس گرفته و صحت قضیه را جویا شود. شرکت الکترونیک آرتز در پاسخ به این موضوع گفت:

شرکت مک فارلین، اسباب بازی های Titanfall 2 را ساخته و آن را در زمستان امسال(۲۰۱۶) به بازار عرضه می کند. هنوز استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در رابطه با عنوان Titanfall 2 و زمان انتشار آن به ما چیزی اعلام نکرده است.

آخرین خبر ها در رابطه با انتشار عنوان Titanfall 2 حاکی از این است که این عنوان به همراه نسخه جدید عناوین Battlefield و Mass Effect در سال مالی ۲۰۱۷ منتشر خواهند شد. چندی پیش نیز آقای جسی استرن، نویسنده ارشد عنوان Titanfall، در مصاحبه ای اعلام کرد که این عنوان دارای بخش تک نفره و یک سریال تلویزیونی خواهد بود.

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

برچسب ها

درباره ی محمد رحمتی

خم ابروی تو در صنعت تیراندازی ------- برده از دست هر آن کس که کمانی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را حل کنید *