رومن پولانسکی: بزرگترین لذت در زندگی انجام کاریست که دیگران می گویند: تو نمی توانی !
شما اینجا هستید : خانه » اخبار » سریعترین اسکیت بورد الکتریکی در جهان.

سریعترین اسکیت بورد الکتریکی در جهان.

5c5ae626-a1fe-4d74-ad79-c0af4c491cf9

ایده افزایش سرعت رفت و آمد به سطحی بالاتر ایده ای است که سالها ذهن انسان را به خود مشغول کرده است. یکی از این ایده ها ساخت اسکیت بورد الکتریکی بوده است. شکی نیست که اسکیت بوردهای الکتریکی می توانند با سرعت بیشتری شما را به مقصد برسانند، اما قطعا نمی توانند با اتومبیل های امروزی و سرعت سرسام آورشان رقابت می کنند.

 

اما اخیرا میشو اربان موفق به کسب رکوردی شده که به عنوان سریع ترین اسکیت بورد سواری در کتاب گینس به ثبت رسیده است. او توانست با اسکیت بورد چهار موتوره NGV خود سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت را پشت سر گذارد. البته به خاطر داشته باشید راندن اسکیت بورد با چنین سرعتی قطعا خطرناک است و توصیه می شود به هیچوجه درصدد آزمایش آن برنیایید!

 

به نظر نمی رسد به زودی شاهد حضور چنین اسکیت بوردهایی در سطح خیابان باشیم ، اما خبر خوب این است که این تازه آغاز کار است و NGV مشغول ساخت سری اسکیت بوردهای مسابقه ای است که از نیروی الکتریکی برای ایجاد سرعتی مضاعف بهره می برد. با ورود این اسکیت بوردها به بازار می توانیم شاهد تحولی عظیم در این ورزش باشیم.

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

برچسب ها

درباره ی محمد رحمتی

تعداد نوشته ها: 356
محمد رحمتی هستم متولد بهمن ماه سال 1370 علاقه خاصی نسبت به اطلاع رسانی دارم به همین دلیل وب سایت راستو را در سال 1395 تاسیس کردم تا باشد در این عرصه در کنار کاربران عزیز خدمت رسانی کنیم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • پاسخگویی به دیدگاه ها و سوالات شما بین 1 تا 12 ساعت می باشد.
  • ثبت نام کنید تا بتوانید به دیدگاه های دوستانتان امتیاز بدهید.
  • ثبت نام

یک دیدگاه