امام علی (ع): زبان عاقل در پْشت قلب اوست، و قلب احمق در پْشت زبانش قرار دارد.
ads ads
شما اینجا هستید : خانه » فناوری » تصمیمات جدید سامسونگ پیرامون آینده تلویزیون های سه بعدی

تصمیمات جدید سامسونگ پیرامون آینده تلویزیون های سه بعدی

شما هم نویسنده راستو شوید.

با انتشار مطالب خود در وب سایت راستو در گسترش آن شریک باشید و پس از مدتی نویسنده رسمی آن شوید!

تب تند بازار تلویزیون های سه بعدی فروکش کرده و به نظر می رسد این تکنولوژی با این روندی که در حال حاضر می بینیم به پایان عمر خود رسیده است.

چند سال قبل سامسونگ و کمپانی‌های دیگر با ارائه تلویزیون‌های سه‌بعدی جنجالی در بازار ایجاد کرده و سروصدای زیادی به پا کردند؛ اما به نظر می‌رسد که اکنون این حباب ترکیده است.

اخباری جدید به گوش رسیده که ال‌جی و سامسونگ قصد دارند در سال جدید تلویزیون سه‌بعدی جدیدی را تولید نکرده و درنهایت این تلویزیون‌ها را از خط تولید خودشان خارج می‌کنند.

سامسونگ اعلام کرده که در سال ۲۰۱۶ هیچ تلویزیون سه‌بعدی جدیدی تولید نخواهد کرد و ال‌جی نیز گفته که سهم تولیدی تلویزیون‌های سه‌بعدی خود را از ۴۰ درصد به ۲۰ درصد کاهش خواهد داد.

در حال حاضر مشتریان به دنبال خرید تلویزیون‌هایی هستند که کیفیت UHD داشته و از تکنولوژی HDR پشتیبانی می‌کنند. این تصمیم‌گیری به دو سال قبل باز می‌گردد که مشتریان نزدیک به دو سال است رغبت زیادی به خرید تلویزیون‌های سه‌بعدی نشان نمی‌دهند و همین امر باعث شده تا کمپانی‌هایی مانند سامسونگ تصمیم بگیرند تولید این محصولات را متوقف کنند.

هنوز این تکنولوژی از بین نرفته و شاید سال‌های آینده شاهد معرفی نوعی جدید از این تلویزیون‌های سه‌بعدی باشیم؛ اما چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد این است که مشتریان در حال حاضر علاقه‌ای به خرید تلویزیون‌های سه‌بعدی نشان نمی‌دهد و همین امر تولید نکردن سری جدید تلویزیون‌های سه‌بعدی توسط سامسونگ را توجیه می‌کند.

ES7100_3D._V147985871_

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

برچسب ها

درباره ی محمد رحمتی

خم ابروی تو در صنعت تیراندازی ------- برده از دست هر آن کس که کمانی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را حل کنید *