امام علی (ع): دل هاى مردم گريزان است، به كسى روى می آورند كه خوشرويى كند.
×قسمت پست مهمان به سایت افزوده شد.کلیک کنید
× برای مدتی بروزرسانی سایت با تداخل روبرو می شود ، از شما سپاس گزاریم
شما اینجا هستید : خانه » LG » بررسی باتری گوشی LG G6

بررسی باتری گوشی LG G6

LG-G6-12

عمر باتری گوشی LG G6 چه مقدار می باشد؟

ما در اینجا موردی را بررسی می کنیم که می تواند یکی از موضوعات داغ گوشی LG G6 باشد ما می خواهیم،باتری گوشی را تحلیل کنیم. LG G6 توسط یک باتری ۳,۳۰۰mAh پشتیبانی می شود در حالی که نسخه گذشته این سری یعنی G5 از یک باتری ۲,۸۰۰mAh استفاده می کرد.LG G6 دارای یک صفحه نمایش بزرگ تر است ولی ال جی ۱۸ درصد به کارای باتری اضافه کرده است در حالی که این صفحه نمایش تنها ۹ درصد از کل کارای باتری را اشغال می کند.

در واقع عمر باتری گوشی LG G6 از باتری گوشی V20 بیشتر است در حالی که تقریبا صفحه نمایش این دو گوشی مثل هم می باشد.باتری LG G6 بر خلاف G5 و V20 مهر و موم شده می باشد (باتری سر خود) تمام این مقدمه این را نشان می دهد که ما انتظار داریم که عمر باتری گوشی LG G6 نسبت به G5 و V20 بیشتر باشد.در پایین مشخص می شود که حرف ما صحت دارد. در اولین آزمایشی که بر روی توانای تماس صوتی این گوشی انجام گرفت باتری توانست با یک بار شارژ کامل ۲۳/۵ ساعت گوشی توانست شارژ خود را حفظ کند در این آزمایش ۵ گوشی دیگر نیز بوده است ولی مهم تر از همه این است که انتظار ما درست از آب در آمد و LG G6 نسبت به G5 و V20 بهتری عمل کرد (در آزمایش تماس صوتی)

آزمایش تماس صوتی

آزمایش عمر باتری گوشی LG G6

جستجو در اینترنت (به وسیله WiFi)

آزمایش عمر باتری گوشی LG G6

تماشای ویدئو

آزمایش عمر باتری گوشی LG G6و در آخر گوشی با مجموع ۷۲ ساعت استفاده خاموش شد. تست عمر باتری گوشی LG G6 این بررسی و مقایسه توسط وب سایت GSMArena انجام شده است.

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

بررسی باتری گوشی LG G6
به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

درباره ی محمد رحمتی

تعداد نوشته ها: 369
محمد رحمتی هستم متولد بهمن ماه سال 1370 علاقه خاصی نسبت به اطلاع رسانی دارم به همین دلیل وب سایت راستو را در سال 1395 تاسیس کردم تا باشد در این عرصه در کنار کاربران عزیز خدمت رسانی کنیم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • پاسخگویی به دیدگاه ها و سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.
  • ثبت نام کنید تا بتوانید به دیدگاه های دوستانتان امتیاز بدهید.
  • ثبت نام

اولین دیدگاه را شما بنویسید