در دنیا از سه آهنگ می هراسم: صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ...!
ads ads
شما اینجا هستید : خانه » اخبار گیم » بازی RISE OF THE TOMB RAIDER از DX12 پشتیبانی می کند
tomb-raiders

بازی RISE OF THE TOMB RAIDER از DX12 پشتیبانی می کند

شما هم نویسنده راستو شوید.

با انتشار مطالب خود در وب سایت راستو در گسترش آن شریک باشید و پس از مدتی نویسنده رسمی آن شوید!

Image result for tomb raider

 

اوایل امروز مایکروسافت تصاویر جدیدی از عنوان “Rise of the Tomb Raider” را منتشر کرد که به گفته ی این شرکت تصاویر مربوط به نسخه ی ویندوز ۱۰ بازی

اوایل امروز مایکروسافت تصاویر جدیدی از عنوان “Rise of the Tomb Raider” را منتشر کرد که به گفته ی این شرکت تصاویر مربوط به نسخه ی ویندوز ۱۰ بازی می باشد.

به نقل از dsogaming ، اما این رخداد حکایت از پچ رو به انتشاری برای عنوان مذکور دارد تا پشتیبانی از DirectX 12 را برای بازی فراهم سازد اما شایعاتی بگوش می رسید که گویا پیش نمایش این عنوان در رویداد Xbox Showcase هم قبلاً بروی DX12 اجرا گردیده بود.

امروز شرکت مایکروسافت تایید کرد اولین پیش نمایش قابل بازی عنوان “Rise of the Tomb Raider” در رویداد Xbox Showcase مربوط به بهار سال پیش بروی DX12 اجرا شده بود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

“عناوین Rise of the Tomb Raider, Ashes of the Singularity, King of Wushu – Square Enix, Snail, و Stardock همه در آن رویداد از آخرین مزیت های DirectX 12 بهره می بردند ، بخصوص عنوان Ashes of the Singularity که از فناوری multi-adapter مربوط به DX12 هم پشتیبانی می کرد که به بازی اجازه ی استفاده از قدرت چندین پردازنده گرافیکی را می دهد. در نهایت اولین پیش نمایش قابل بازی عنوان Rise of the Tomb Raider هم در این رویداد بروی DX12 اجرا گردید.”

شرکت های “Nixxes” و “Crystal Dynamics” هنوز چیزی در رابطه با پچ جدید اعلام نکردند اما انتظار می رود بزودی بروزرسانی ای در این رابطه معرفی شود. متاسفانه مایکروسافت جزئیات خاصی در رابطه با پشتبانی عنوان ذکر شده از DX12 منتشر نکرده تا بدانیم بعد از بروزرسانی عنوان “Rise of the Tomb Raider” آیا بازی از بهبود عملکرد و پشتیبانی فناوری NVIDIA VXAO برخوردار خواهد بود یا خیر.

نظر شما چیست؟…

تبلیغات

امتیاز شما به این مطلب

به این مطلب امتیاز دهید

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

منبع نوشته

برچسب ها

درباره ی محمد رحمتی

خم ابروی تو در صنعت تیراندازی ------- برده از دست هر آن کس که کمانی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را حل کنید *